Grupa
Polityka pt. „Pokażmy, czym się różnimy”
05.11
godzina: 11.09
Polityka pt. „Pokażmy, czym się różnimy”
Autor: Anna Matuszkiewicz
4.9
Czyli o tym, jak patrzą na Włochy moje „drugie oczy”.

Nie wiem, co u Was, ale ja od września czuję się jak chomik na karuzeli. Ledwo wróciliśmy z Umbrii (lipiec), potem cudny przerywnik w Circeo, a już jest listopad… Nic nie opisałam. Chroniczny brak czasu dopadł również mnie.

 

Zalęgły się jednak w mojej głowie uporczywe myśli, które odsuwałam od siebie od dawna i właśnie nimi chcę się dziś z Wami podzielić. Do ich werbalizacji ośmieliła mnie  rozmowa z profesorem Leszkiem Balcerowiczem. Zwoje się zwijały, szaraki szarzały, przyjemność takiej rozmowy jest nie mniejsza niż jedzenie najwytworniejszej pasty z truflami Wystawiony język. Zasilona lekturą do poduszki od profesora oddałam się refleksjom nad światem.

 

Co tu dużo mówić – refleksje są dość mroczne (to główny powód ich odsuwania przez lata – wolę zdecydowanie patrzeć na świat przez różowe okulary, a brzydoty i głupoty nie dostrzegać). Stanęły mi jednak przed oczami moje ukochane Włochy – piękne duchem, kulturą i naturą, a tak przeokropnie zaniedbane w ostatnich latach. Niestety – wszystkie nasze wyjazdy, poza stałym elementem zachwytu, zaczęły zawierać jakiś smutek, zadumę nad tym, jak źle się dzieje w moim raju… Problem śmieciowy zdaje się narastać – nawet przy głównych drogach, w kurortach, śmieci wysypują się z kontenerów, pełno ich w parkach narodowych, lasach, na plażach – nikt tego nie widzi??? Nocą ulice Warszawy wypełniają ekipy sprzątające. Widok ludzi myjących przystanek autobusowy czy barierki niemal mnie wzrusza. Tak, właśnie tak - chcę aby świat wokół mnie był czysty i zadbany.

A Monte Circeo – jeden z najpiękniejszych parków na nudnawym wybrzeżu Lazio - wygląda jak wysypisko śmieci najeżone iglicami z dziesiątkami anten satelitarnych. Rozwalone murki, zapadnięte barierki, wkoło zarośla i sypiąca się bar-buda, która pamięta jeszcze (tak jak i ja) tłumy Włochów popijających Aperola na ławeczkach wokół baru, dzieci bawiące się na placyku zabaw, śmiech i beztroskę wakacyjnych klimatów. Z tego wszystkiego zostały dziś śmieci i gdzieniegdzie stary samochód – azyl potajemnych kochanków (których ślad w postaci zużytych prezerwatyw rozsiany jest w krzakach – tak jakby ten kosz, stojący obok, stał sobie tam dla sportu).

Polityka pt. „Pokażmy, czym się różnimy”

Drogi, mosty, parkingi, fabryki i biurowce to kolejny degenerujący się w szybkim tempie element infrastruktury Włoch. Budowane jako nowoczesne, dziś straszą rdzą, zapchaną klimatyzacją, dziurami w asfalcie, odpadającym betonem. Z roku na rok wzrasta we Włoszech ilość wypadków drogowych spowodowanych odpadnięciem części betonu z wiaduktu lub mostku. Umbryjskie autostrady są brudne (poza tym, że ozdobione masowo worami ze śmieciami wyrzucanymi z okien aut) i dziurawe – wręcz proszą o remont. Ale, jak mówią politycy, jest kryzys i pieniędzy brak.

 

Ciekawe, że w ramach jego odreagowania włoski parlament podjął ostatnio kilka „strategicznych” dla kraju decyzji – w zakresie serwowania oliwy z oliwek w restauracjach, gry na mandolinie i hodowli kanarków. Przyznacie, że w świetle tych „kluczowych dla kraju” zagadnień, dług publiczny w okolicy 130 % PKB jest po prostu nieistotny. Również fakt, że „codziennie procesowi prania pieniędzy w samych Włoszech poddaje się 410 milionów euro mafijnych pieniędzy - czyli 17 milionów euro na godzinę, 285 tysięcy euro na minutę, 4750 euro na sekundę”[1] także już chyba nikogo nie dziwi…  Co chwilę, przy okazji wyborów, politycy żądni wygranej są w stanie obiecać ludziom wszystko, stawiając tezy kompletnie sprzeczne z tym, co mówili zaledwie pół roku wcześniej. Liczy się wtedy najszerszy uśmiech, opalenizna prosto z jachtu i korpus reprezentacyjny polityka składający się z megaseksownej żony wraz z jeszcze bardziej seksowną choć nieco bardziej napompowaną botoksem kochanką. To, co wyprawiał we Włoszech Silvio przez ostatnie lata, nie mieści się w mojej głowie. Ale jeszcze bardziej nie mieści się fakt, że tylu Włochów nadal mówi o nim z sentymentem i aprobatą. Jak widać jednak, Silvio stał się inspiracją dla wielu... Poniższą reklamę Forda uważam za mega strzał w kolano firmy.[1] http://www.forbes.pl/artykuly/sekcje/Wydarzenia/wlochy--mafia-najwieksza-potega-finansowa,21469,1

Polityka pt. „Pokażmy, czym się różnimy”

Niestety, włoski kryzys coraz bardziej dotyka też media. Jakości włoskiej telewizji nie trzeba chyba nikomu opisywać. Jej podstawy to nogi do nieba, silikon w kilku miejscach i blond farba na włosach. Do tego rozdygotana kamera w środku wydarzeń (najlepiej krwawych i przerażających) - mogą być wymyślone. Nieważne, czy ktoś się zorientuje. Przepis na karierę medialną gotowy Zaskoczony.

 

Pewien mój znajomy przedsiębiorca robił interesy z państwowymi włoskimi spółkami. Szef jednej z nich po latach postanowił zaangażować się we włoską politykę. Cóż w związku z tym mógł przeczytać mój znajomy? Wymieniony z imienia i nazwiska wraz z kilkoma innymi osobami został pomówiony o korupcję i skandale, których pomysłodawcą miał być jego kontrahent – obecnie aspirujący do polityki. Cóż – nazwisko znajomego obiegło wszystkie media po to, aby na koniec mógł usłyszeć od dziennikarza, że dostał „zamówienie”. Tak to się robi??? Wyuczona prawa prasowego na Uniwersytecie Warszawskim w każdej takiej sytuacji rozdziawiam buzię i pytam: „Ale jak to?”. I zazwyczaj dostaję odpowiedź, że „taka jest polityka… wiesz przecież, że świat tak wygląda…”. A ja nie wiem. Nie i nie chcę wiedzieć.

Polityka pt. „Pokażmy, czym się różnimy”

Patrzę na politykę (niezależnie czy włoską czy tę naszą – krajową), odnosząc wrażenie, że tworzona jest ona przez różnych ludzi pod hasłem „Pokażmy, czym się różnimy”. A ludzie, na szczęście, różnią się bardzo – to oczywiste, że nawet w gronie przyjaciół na wiele tematów mamy odmienne poglądy. Po co więc podgrzewać te różnice w nieskończoność, dyskutując o aborcji, homofobii, gender, Kościele – niech każdy te sprawy ma w swoim sercu. Czyżby nie było tematów, co do których myślimy podobnie? Nie wierzę! Nazwijcie to naiwnością, ale marzę o świecie, w którym zamiast wytykać partii konkurencyjnej, w którym miejscu myśli inaczej, politycy siądą do stołu i sprawdzą, czy przypadkiem nie ma spraw, co do których myślą podobnie i zechcą razem zająć się tą kwestią. Znajdziemy ich dziesiątki (od edukacji, przez opiekę zdrowotną, wolność handlu czy ekologię). Zamiast bić pianę i zmieniać poglądy co kwartał, jak Pan Palikot, lub obrażać wszystkich wkoło, jak Pan Korwin-Mikke, albo czyhać tylko na to, co powie konkurencja, żeby za chwilę na konferencji powiedzieć coś odwrotnego, może warto byłoby wziąć dwa głębokie oddechy i zacząć od początku.

 

Włoskim politykom i mediom proponuję sięgnięcie do korzeni – za inspirację niech posłuży im piękna natura, tradycje, w tym także kulinarne. Niech każdy z nich zaduma się choć na moment nad prostotą pizzy Margerity, spaghetti aglio e olio, tagliatelle caccio e pepe – dwa, max trzy składniki – prostota! Na spotkanie polecam Dolomity, gdzie myśli się jaśniej i widzi więcej… Może z tej perspektywy – dalekiej od fleszy paparazzi, plotkarskich gazet i dziesiątek „przyjaciół” poklepujących po plecach - łatwiej będzie dostrzec, do jakiej ruiny zmierzają Włochy i jak już bardzo są podupadłe. A politykom w Polsce pozostaje chyba tylko polecić wycieczkę do Włoch. Ale nie do pięciogwiazdkowego hotelu w Toskanii, tylko do małych miasteczek i wsi, gdzie słoneczni i beztroscy Włosi zamieniają się w zgorzkniałych, smutnych i nerwowych ludzi, którzy już prawie nie pamiętają tego, czym zachwycali jeszcze do niedawna świat. Tak ku przestrodze…

 

Basta Wyluzowany Znowu zakładam różowe okulary i obiecuję, że następny post będzie o pięknie tego świata i o tym, że pomimo wszystko Włochy to zachwycający kawałek Europy!

OCEŃ ARTYKUŁ

4.9 (17 ocen)

KOMENTARZE:

Autor: lekizobog
[url=http://20mg-levitraforsale.com/]20mg-levitraforsale.com.ankor[/url] usbuy-ventolin.com.ankor http://generic-levitracheapest-price.com/
Autor: ifojevod
[url=http://20mg-levitraforsale.com/]20mg-levitraforsale.com.ankor[/url] usbuy-ventolin.com.ankor http://generic-levitracheapest-price.com/
Autor: BillyferST
[url=http://propranololonline.pro/]buy propranolol online[/url] [url=http://albuterol.reisen/]albuterol[/url] [url=http://azithromycin.news/]azithromycin[/url] [url=http://buy-cymbalta.reisen/]cymbalta[/url]
Autor: KennethadecyHB
[url=http://cheapvardenafil365.us.com/]vardenafil[/url]
Autor: MichaelHixUY
[url=http://buy-sildenafil.reisen/]buy sildenafil[/url] [url=http://tamoxifen.systems/]tamoxifen[/url]
Autor: MichaelHixUY
[url=http://wellbutrinsr.pro/]wellbutrin sr 150[/url] [url=http://colchicine.mba/]colchicine[/url] [url=http://buy-augmentin.store/]buy augmentin[/url] [url=http://propranololonline.pro/]buying propranolol online[/url]
Autor: KurtArragWX
Здравствуйте уважаемый коллега.
Как ваше здоровье, как ваши дела?
Вы уже получаете прибыль на свои 1500$ открыли счет?

Промо - акция для всех стран
https://prnt.sc/gbrp4s

Получите безвозмездно 1500$ на свой счет
Подробно тут: http://wmkz.kz

Используйте Промо - КОД: FV4x56GDs8Z
Получите скидку в размере 30%

Проверяйте работу Бесплатно целых 10 дней!
Пользуйтесь услугой "Умный инвестор" - Бесплатно!
Десять (10) дней Халявы - чтобы принять решение - это СУПЕР здорово.
Через 10 дней скидка составит - 500 рублей или 10$

Подробности по скайпу: DLC.FOREXTRADE

Куда инвестировать в интернете для извлечения выгоды в 2017 году
Autor: KurtArragWX
Здравствуйте уважаемый коллега.
Как ваше здоровье, как ваши дела?
Вы уже получаете прибыль на свои 1500$ открыли счет?

Промо - акция для всех стран
https://prnt.sc/gbrp4s

Получите безвозмездно 1500$ на свой счет
Подробно тут: http://wmkz.kz

Используйте Промо - КОД: FV4x56GDs8Z
Получите скидку в размере 30%

Проверяйте работу Бесплатно целых 10 дней!
Пользуйтесь услугой "Умный инвестор" - Бесплатно!
Десять (10) дней Халявы - чтобы принять решение - это СУПЕР здорово.
Через 10 дней скидка составит - 500 рублей или 10$

Подробности по скайпу: DLC.FOREXTRADE

Основные инвестиции в интернете для получения профита в 2017 году
Autor: AgustinTobAT
cbd capsules made in colorado for dogs - https://cbdoilproducts.org/cbd-capsules buying cbd capsules online reviews [url=https://cbdoilproducts.org/cbd-capsules]cbd capsules for dogs - cbdoilproducts.org[/url] cbd capsules fairwinds - cbdoilproducts.org

site cbdoilproducts.org/cbd-capsules cbd cannabis capsules oregon https://cbdoilproducts.org/cbd-capsules/ cbd capsules
Autor: afemimehxitou
[url=http://20mg-levitraforsale.com/]20mg-levitraforsale.com.ankor[/url] usbuy-ventolin.com.ankor http://generic-levitracheapest-price.com/
Autor: izeyicusugij
[url=http://20mg-levitraforsale.com/]20mg-levitraforsale.com.ankor[/url] usbuy-ventolin.com.ankor http://generic-levitracheapest-price.com/
Autor: lupucepej
[url=http://20mg-levitraforsale.com/]20mg-levitraforsale.com.ankor[/url] usbuy-ventolin.com.ankor http://generic-levitracheapest-price.com/
Autor: iwecifohoic
[url=http://20mg-levitraforsale.com/]20mg-levitraforsale.com.ankor[/url] usbuy-ventolin.com.ankor http://generic-levitracheapest-price.com/
Autor: RalphNumWL
steigert cialis die libido

Loraodoto

cialis e xeristar

[url=http://cialisxrm.com/]buy cialis online[/url]
Autor: atanivebeyv
[url=http://20mg-cheapesttadalafil.com/]20mg-cheapesttadalafil.com.ankor[/url] 20mg-cheapesttadalafil.com.ankor http://20mg-cheapesttadalafil.com/
Autor: ezukiqosu
[url=http://20mg-cheapesttadalafil.com/]20mg-cheapesttadalafil.com.ankor[/url] 20mg-cheapesttadalafil.com.ankor http://20mg-cheapesttadalafil.com/
Autor: BrooksvafBY
Lwqdtdzwe dkqhigeqt
Ласкала попу http://erosuchki.com/popki-zhopy/1700-laskala-popu.html
http://erosuchki.com/bolshie-siski/3643-bolshie-siski-sochnaya-ledi-s-bolshimi-do.html Большие сиськи Сочная леди с большими дойками
Нашы фото на море знаменитости http://erosuchki.com/devushki-na-more/226-nashy-foto-na-more.html
http://erosuchki.com/bez-trusov/3288-pisyuha-takaya-razvratnaya.html Писюха такая развратная
Как меня разыграл Джастин Бибер. Часть http://erosuchki.com/rasskazy/2430-kak-menya-razygral-dzhastin-biber-chast-2.html
Autor: ofafugiuy
[url=http://20mg-cheapesttadalafil.com/]20mg-cheapesttadalafil.com.ankor[/url] 20mg-cheapesttadalafil.com.ankor http://20mg-cheapesttadalafil.com/
Autor: ubanenequ
[url=http://20mg-cheapesttadalafil.com/]20mg-cheapesttadalafil.com.ankor[/url] 20mg-cheapesttadalafil.com.ankor http://20mg-cheapesttadalafil.com/
Autor: AgustinTobAT
cbd oil for sale amazon - cbdoil4u.org cbdoil4u.org [url=https://cbdoil4u.org/]best way to use cbd oil for pain management - cbdoil4u.org[/url] cbd oil for sale online and reviews - cbdoil4u.org

cbd oil for pain relief - cbdoil4u.org cbd hemp oil cbd oil for chronic pain management - cbdoil4u.org best potent cbd oil for dogs with cancer - cbdoil4u.org
Autor: KovkaFugMO
Художественная ковка в Белгороде [url=http://kovka-bel.ru]Ковка - kovka-bel.ru[/url]
Autor: MariaEnJB
Мечтаете разнообразить сексуальную жизнь? Добиться новых ощущений позволят игрушки для взрослых

Один из самых востребованных способов достичь ярких ощущений – купить вибратор. С его помощью достаточно проcто добиться стимуляции чувствительных зон и точек. Только не используйте его в одиночестве, доверьтесь своей второй половине. Это упрочит вашу эмоциональную связь и позволит стать более раскованными и открытыми друг с другом.
Также среди игрушек для взрослых распространены эрекционные кольца, наручники, стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы скоро отыщите то, что придется по вкусу вам обоим.
Стоит заметить: купить презервативы, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, вагинальные шарики, и прочие интим-товары вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).
Autor: GeorgeenlabUT
[url=http://cyril-leytsihovich.ml/]hash mlm com, методика приглашения в сетевой маркетинг без спама[/url]
Autor: MaryameelaPX
http://salexrumer.site/

Rewolucyjna aktualizacja oprogramowania SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
Captcha rozwiązywanie problemów z Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
I ponad 8400 innych rodzajów captcha,
Z największą precyzją (80..100%) i największą prędkością (100 img na sekundę).
Możesz połączyć XEvil 3.0 z wszystkimi najpopularniejszymi programami SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke i ponad 100 innych programów.

Zainteresowany? Możesz zobaczyć wiele filmów o XEvil w YouTube.
Przeczytasz to - potem działa!
Powodzenia ;)


http://xrumersale.site/
XRumer201708yy
Autor: MaryameelaPX
http://xrumersale.site/

Rewolucyjna aktualizacja oprogramowania SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
Captcha rozwiązywanie problemów z Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
I ponad 8400 innych rodzajów captcha,
Z największą precyzją (80..100%) i największą prędkością (100 img na sekundę).
Możesz połączyć XEvil 3.0 z wszystkimi najpopularniejszymi programami SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke i ponad 100 innych programów.

Zainteresowany? Możesz zobaczyć wiele filmów o XEvil w YouTube.
Przeczytasz to - potem działa!
Powodzenia ;)


http://salexrumer.site/
XRumer201708yy
Autor: bomovauheab
[url=http://20mg-cheapesttadalafil.com/]20mg-cheapesttadalafil.com.ankor[/url] 20mg-cheapesttadalafil.com.ankor http://20mg-cheapesttadalafil.com/
Autor: ofiyewueheu
[url=http://20mg-cheapesttadalafil.com/]20mg-cheapesttadalafil.com.ankor[/url] 20mg-cheapesttadalafil.com.ankor http://20mg-cheapesttadalafil.com/
Autor: FannietennyPZ
Some time ago i read some shocking info about Omega 3 foods and now i really wanna purchase it. But i want a quality, only premium omega 3 fish oil. I've got this [url=https://www.omega-3.club/premium-fish-oil-carlson.html] premium omega 3 fish oil [/url] link. What do you think about Carlson name?
Autor: Avito777piFW
[b]Пополение баланса Авито (Avito) за 50%[/b] | [b]Телеграмм @a1garant[/b]

[b]Здравствуйте, дорогие друзья![/b]

Всегда рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

[b]Аккаунты не Брут. Живут долго.[/b]

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: [b]50% от баланса на аккаунте.[/b]
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

[b]И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!![/b] Вперед денег не просим... [b]А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...[/b]

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито [b]канал Телеграмм @t.me/avito50 [/b]
________

авито нижний новгород
вещи пакетом +на девочку +на авито
авито киров купить одежду пакетами +для девочки
авито бесплатно без регистрации
пакеты авито со скидкой
Autor: PearlDiotaTV
Yesterday i read some shocking info about Omega 3 foods and now i really wanna buy it. But i'm not absolutely sure which benefits will i have. I've got this [url=https://buy-omega-3.com] omega 3 info [/url] , and now i wanna buy it with lowest price. Any idea?
Autor: Dol11larnobCD
[url=http://rrr.regiongsm.ru/33]
[img]http://rrr.regiongsm.ru/32 [/img]
[/url]
Благоустройство и асфальтрование в г. Краснодаре и г.Анапа. Решение любого вопроса по асфальтированию в Краснодарском крае. Оперативно

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ ... 88612412345
___________________________
ооо благоустройство с саратов
озеленение и благоустройство территорий фирмы
благоустройство усадеб
благоустройство территории общественных зданий
благоустройство территорий нальчик
Autor: LeeannmeelaEW
Rewolucyjna aktualizacja oprogramowania SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
Captcha rozwiązywanie problemów z Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
I ponad 8400 innych rodzajów captcha,
Z największą precyzją (80..100%) i największą prędkością (100 img na sekundę).
Możesz połączyć XEvil 3.0 z wszystkimi najpopularniejszymi programami SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke i ponad 100 innych programów.

Zainteresowany? Możesz zobaczyć wiele filmów o XEvil w YouTube.
Przeczytasz to - potem działa!
Powodzenia ;)


XRumer201708c
Autor: SylwiaJapOF
W poście poruszone zostały bardzo ciekawe kwestie. Pozdrawiam [url=http://happyman.pl]http://happyman.pl[/url]
Autor: LeeannmeelaEW
Rewolucyjna aktualizacja oprogramowania SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
Captcha rozwiązywanie problemów z Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
I ponad 8400 innych rodzajów captcha,
Z największą precyzją (80..100%) i największą prędkością (100 img na sekundę).
Możesz połączyć XEvil 3.0 z wszystkimi najpopularniejszymi programami SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke i ponad 100 innych programów.

Zainteresowany? Możesz zobaczyć wiele filmów o XEvil w YouTube.
Przeczytasz to - potem działa!
Powodzenia ;)


XRumer201708c
Autor: PearlDiotaTV
Day ago i got some interesting info about Omega 3 foods and now i very wanna buy it. But i'm not absolutely sure which pluses will i have. I've found this [url=https://buy-omega-3.com] omega 3 info [/url] , and now i wanna buy it with best price. Any idea?
Autor: CarolynGemNP
Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!


XRumer201708
Autor: PearlDiotaTV
Yesterday i read some shocking info about Omega 3 foods and now i very wanna buy it. But i'm not absolutely sure which pluses will i have. I've got this [url=https://buy-omega-3.com] omega 3 info [/url] , and currently i want to purchase it with good price. Any idea?
Autor: CarolynGemNP
Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)


XRumer201708
Autor: StephenRitTO
Playing poker online is generally addicting because can play it in luxury of your house. There is not any need to go to Las vegas or Tunica anymore and waste funds on a hotel, plane ticket, car rental, tipping the dealer, etc.You can start to play poker online anytime against all regarding players from around the world. Poker on the web is a new revolution go for walks . is soon going to put online casino gambling poker slot belly up! Within 5 years, everything will be online a person must develop a strategy in order to create yourself rich playing on line poker from enhanced comfort of individual personal home.

Before going any further, give slideshow thought. there are thousands of review casino online websites on the web that claim they give you the greatest review, best bonuses & non-scam bonuses at casinos. How many of them actually care about Players? Consider this, as casino affiliates get huge revenue sharing deals from their website and reviews, is a Players interest being kept at heart?

Our site reviews the best selling online casino games 100 % possible play free of charge or for money. We also cover all the perks, all of the tournaments and they all the testimonials.

You will find a wide regarding games at an online land based casino. Some of the most popular games are slots, blackjack, video poker, craps, roulette and so on. An authentic casino website will have a wide regarding online games to choose from.

The how to find the particular for you personally personally is to visit the site and find out what contain. Be sure to check the actual bonus pai gow poker that will provide you with even more action you simply thought possible. If you are interested in finding the right slots, plus there is a way to do so when online. Return the right site where you can go to play these slots, it is then easy to relish them off the comfort of your family home.

Secondly, many casinos with free slots have many specific and specialized terms, which then you've got to learn by heart before commence the program. Such terms can signal you your right time of truth. You can ask your friends who gamble or surf the internet to find and study the expressions. Besides, you will understand the game better, word of mouth what the user are referring to.

You will desire to guarantee that you only spend funds that you may afford get rid of when choose to play online slot machines. No matter what, you no longer want to overspend on any involving entertainment because it is more important that you obtain your bills paid.

If in order to looking for online casino reviews, guaranteed to only review websites specializing in locating Oughout.S. friendly online casinos accepting MasterCard and Visa.
http://www.articlesfactory.com/author/Richard+Cave.html
Autor: OTedusSypeZC
Инвестиции для начинающих для извлечения выгоды в 2017 году

ШИКАРНЫЙ СТАРТ! HTFX.ONLine ПЛАТИТ!

Своим рефералам дарю БОНУС!
БОНУС - 10% от депозита сразу в руки!

СТРАХОВКА! 200-500-7000$
Ссылка на регистрацию: https://htfx.online/?ref=Oleg

Платежные системы: PAYEER, PerfectMoney и AdvCash

Подробности по скайпу: cheburashka411

Основные инвестиции в интернете для получения профита в 2017 году
Autor: PearlDiotaTV
Yesterday i read some amazing info about Omega 3 stuff and now i really wanna get it. But i'm not absolutely sure which benefits will i have. I've got this [url=https://buy-omega-3.com] omega 3 info [/url] , and now i wanna purchase it with lowest price. Any idea?
Autor: PearlDiotaTV
Yesterday i read some shocking info about Omega 3 stuff and now i very wanna buy it. But i'm not really sure which pluses will i have. I've found this [url=https://buy-omega-3.com] omega 3 info [/url] , and now i wanna purchase it with lowest price. Any idea?
Autor: MariaEnJB
Хотели бы как-то разнообразить сексуальную жизнь? Добиться новых ощущений помогут интим-товары

Один из самых популярных методов достичь ярких ощущений – купить вибратор. С его помощью достаточно проcто добиться стимуляции особо чувствительных зон. Только не используйте его в одиночку, доверьтесь своему партнеру. Это упрочит вашу эмоциональную связь и поможет стать более открытыми и раскованными друг с другом.
Также среди секс-игрушек распространены наручники, эрекционные кольца, различные стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы обязательно сможете отыскать то, что понравится вам и партнеру.
Стоит отметить: купить презервативы, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, вагинальные шарики, и прочие игрушки для взрослых вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).
Autor: PearlDiotaTV
Day ago i read some cool info about Omega 3 stuff and now i really wanna buy it. But i'm not absolutely sure which benefits will i have. I've found this [url=https://buy-omega-3.com] omega 3 info [/url] , and now i wanna purchase it with lowest price. Any idea?
Autor: OLegusSypeOU
Инвестиции для начинающих в интернете для получения профита в 2017 году

[b]ШИКАРНЫЙ СТАРТ! HTFX.ONLine ПЛАТИТ![/b]
https://prnt.sc/fyyb7q
https://prnt.sc/fw4apx
https://prnt.sc/fxq4en

[b]Своим рефералам дарю БОНУС!
БОНУС - 10% от депозита сразу в руки! [/b]

[b]СТРАХОВКА! 200-500-7000$[/b]
Ссылка на регистрацию: https://htfx.online/?ref=Oleg

Подробные презентации и отзывы реальных клиентов
https://www.youtube.com/watch?v=VbeuSemf3B8
https://www.youtube.com/watch?v=P4EmhG_y34s
https://www.youtube.com/watch?v=73VA3yRBbp8

Платежные системы: PAYEER, PerfectMoney и AdvCash

[b]Подробности по скайпу: cheburashka411[/b]

Инвестиции для начинающих в форекс онлайн для получения профита в 2017 году
Autor: DavidPoottFZ
VasTutNet точка ru удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиудалить плохой отзыв Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!
Autor: FlossieFlokyGF
Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)


XRumer20170725
Autor: FlossieFlokyGF
Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!


XRumer20170725
Autor: ArlenefigIQ
Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!


XRumer20170721
Autor: DorisVetCU
Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck!


XRumer201707
« | 1 2 | »

DODAJ KOMENTARZ

Italia :)

POLECAM !!!

Rewelacyjny, dla niektórych odkrywczy, dokument o włoskich mediach - zakazany we Włoszech, bojkotowany przez wszystkie telewizje. "VIDEOCRACY - basta apparire". Regularnie usuwany również z You Tube - liczę na to, że pod tym linkiem jeszcze go znajdziecie Wyluzowany Jakiś czas temu można było go kupić w Polsce z polskim lektorem - poszukajcie - warto! Przygotujcie się jednak na mocne uderzenie.

Dla miłośników Silvio

Kolejny dokument ocenzurowany we Włoszech, tym razem na temat boskiego Silvio znajdziecie TU.

Z innego bloga...

Smutny, wpisujący się w temat wpis z bloga "Włochy na klatę". Warte przeczytania...